Munkavégzés helye: XI. Budapest, Nádorliget utca 7./A
Munkavégzés ideje: 12:00 - 18:00 ( 6 órás )

A White Hair cégcsoport zökkenőmentes működése számtalan különböző folyamat összehangolt működésének köszönhető.
Ezek hátterében megannyi precizitást és monotonitástűrést igénylő papírmunka zajlik.

Erre a feladatkörre hirdetjük most meg irodavezető helyettesi poziciónkat, ahol a rezidens irodavezetővel együttműködve van lehetőség ellátni ezeket a felelősségteljes feladatokat. A munkakör jellege adminisztratív, papírokkal, pénzzel, számítógéppel végezendő - mindezt a cég saját, esztétikus, klimatizált, budai irodájában.

A pozició igen megbecsült és hosszútávú - az irodai szférában tekintélyt hordoz.

Téged keresünk, ha

  • Van lehetőséged irodai munkát végezni 12:00 és 18:00 között ( Akár egyetemistaként, diákként is! )
  • Nem riadsz meg a hivatalos, gyakran kicsit monoton feladatoktól
  • Kiemelten fontos számodra a pontos, precíz munkavégzés
  • Nincs ellenedre a pénzügyekkel, készpénzzel kapcsolatos munkavégzés
  • Munkaidőd tekintetében rugalmas vagy, kész vagy váratlan távollét esetén az irodavezetőt 9:00 és 18:00 közti időszakban helyettesíteni.

... ugyanis irodavezető helyettesként olyan felelősségteljes feladataid lesznek, mint:
  • Szerződések és teljesítési igazolások készítése, rendezése
  • Iratok válogatása, szelektálása, megsemmisítése
  • Online banki átutalások teljesítése, házipénztár, széf, beérkező pénzek kezelése
  • Szerződések és hivatalos céges papírok iktatása, számlák fizetési határidejének nyilvántartása, teljesítésigazolása
  • Könyveléssel és bérszámfejtéssel kapcsolatos dokumentáció iktatása, adminisztrálása (jelenlétik, munkaszerződések és egyéb bérezési papírok)
  • White Hair cégcsoport saját futárainak koordinálása, esetenként együttműködés külső futárcégekkel
  • Garanciális visszafizetésekkel, reklamációkkal kapcsolatos ügyintézések, postakezelés, hivatali ügyintézés

Amit ígérünk

  • 225-270 ezer forint nettó kezdőfizetés ( 6 órára ), fizetésemelési ciklusokkal
  • Másfélszeres túlóradíjazás
  • Megbecsült, tekintélyes pozició
  • Fiatalos, klimatizált, esztétikus iroda

Itt kell dolgozni

Így tudsz jelentkezni

Ha úgy érzed, hogy több információra lenne szükséged, akkor jelentkezz e-mailen, a irodavezeto@whitehair.hu címre elküldött önéletrajzoddal, illetve bármilyen információt szívesen olvasunk, amelyet meg szeretné velünk osztani magadról, vagy az eddigi tapasztalataidról.