A White Hair cégcsoport zökkenőmentes működése számtalan különböző folyamat összehangolt működésének köszönhető. Ezek hátterében megannyi adminisztratív, precizitást igénylő munka zajlik. Leendő irodavezetőnk ezen felelősségteljes feladatok elvégzéséért és felügyeletéért felel majd. A munkakör kényelmes irodai munka, a legtöbb feladat számítógéppel végezendő saját, esztétikus, klimatizált, budai irodában. A pozició igen megbecsült és hosszútávú - az irodai szférában tekintélyt hordoz.

Téged keresünk, ha

  • Kiemelten fontos számodra a pontos, precíz munkavégzés
  • Az ad-hoc helyzeteket talpraesetten kezeled
  • Munkatempód és proaktivitásod kiemelkedő
  • Nem riaszt meg a pénzügyekkel kapcsolatos munkavégzés
  • Érthetően, magabiztos profizmussal kommunikálsz munkatársakkal, és ügyfelekkel egyaránt
... ugyanis irodavezetőként olyan felelősségteljes feladataid lesznek, mint:
  • Online banki átutalások teljesítése, házipénztár, széf, beérkező pénzek kezelése
  • Szerződések és hivatalos céges papírok iktatása, számlák fizetési határidejének nyilvántartása
  • Könyveléssel és bérszámfejtéssel kapcsolatos dokumentáció iktatása, adminisztrálása (jelenlétik, munkaszerződések és egyéb bérezési papírok)
  • Telefonos és online ügyfélszolgálati tevékenység felügyelete és segítése, kapcsolattartás ügyfélszolgálatosokkal és raktárral
  • White Hair cégcsoport saját futárainak koordinálása, együttműködés külső futárcégekkel
  • Garanciális visszafizetésekkel, reklamációkkal kapcsolatos ügyintézések
  • Postakezelés, hivatali ügyintézés
  • Kapcsolattartás partnerekkel és beszállítókkal, azok felkutatása és ajánlatok bekérése az adhoc jellegű megbízásokhoz
    (pl. autóbérlés, fuvaros, asztalos, lomtalanító stb. szervezése az iroda körüli problémák megoldásához)
  • Minden egyéb, a cég irodájának működéséhez kapcsolódó, illetve az ügyvezető munkáját és kapcsolattartását segítő feladat elvégzése

Amit ígérünk

  • 350-400 ezer forintos kezdőfizetés, amely negyedévente emelkedik
  • Megbecsült, tekintélyes pozició
  • Kényelmes, de változatos irodai munkakör
  • Saját klimatizált, esztétikus iroda

Itt kell dolgozni

Így tudsz jelentkezni

Ha úgy érzed, hogy több információra lenne szükséged, akkor jelentkezz e-mailen, a irodavezeto@whitehair.hu címre elküldött önéletrajzoddal, illetve bármilyen információt szívesen olvasunk, amelyet meg szeretné velünk osztani magadról, vagy az eddigi tapasztalataidról.