A White Hair fodrászat, a www.magichair.hu, a www.idhair.hu, a www.izuletdoki.hu, a www.tudasparbaj.hu, és a cégcsoport egyéb márkáinak, termékeinek és üzletmenetének e-mail marketing támogatására keressük legújabb csapattagunkat.

A célunk egy hatékony e-mail marketing stratégia kialakítása egy profi szoftver segítségével, majd ennek a rendszernek a folyamatos kezelése, felügyelete, fejlesztése.

2024. első felében 5 országban, majd ezt követően újabb 5 országban szeretnénk megkezdeni az online értékesítést, szóval a kihívás adott 😊

A munkavégzés helye: Budapest, XI. kerület.

Várjuk jelentkezésed a marketing@whitehair.hu e-mail címre, ezt követően ettől részletesebb leírást adunk a feladatokról. 🤓

Feladatok

  • E-mail marketing kampányok tervezése, végrehajtása és optimalizálása
  • Email flowk kialakítása, folyamatos optimalizálása
  • Célcsoportok meghatározása és szegmentálása
  • Kreatív tartalmak és design elemek és szövegek elkészítésének brief-elése
  • Adatok elemzése és kampányok folyamatos fejlesztése
  • Az email marketing teljesítményének nyomon követése és jelentések készítése

Elvárások

  • 1-3 éves szakmai tapasztalat e-mail marketing témakörében
  • Kiváló kommunikációs és analitikai készségekkel rendelkezel
  • Szeretnéd használni kreativitásod és design érzéked
  • Proaktiv vagy és nem riaszt meg az önálló munkavégzés gondolata sem
  • Rugalmasság és kiváló problémamegoldó képességgel rendelkezel
  • Magabiztos angol nyelvtudásod van (más európai nyelv ismerete előnyt jelent)
  • Klaviyo rendszer használatának ismerete előnyt jelent

Bérezés

Nettó 500-650 ezer Ft + egyéb juttatások

Amit kínálunk:

  • Könnyen megközelíthető, modern iroda
  • Külföldi piacra lépés 2024-ben, tervek szerint 10 országban
  • Kialakíthatod az e-mailes munka folyamatokat, ahogy szerinted a leghatékonyabbnak gondolod

Munkavégzés helye

Így tudsz jelentkezni

Fényképes önéletrajzod leadásával jelentkezhetsz, amelyben kérjük megjelölni a jelenlegi referenciákat. marketing@whitehair.hu